Bain De Soleil Ruleta Pas Cher

V následujících dnech AGM, Telegrafní profilované zákazník, který tvrdil, Betfair nespravedlivě zabaveny £52k z jeho účtu bain de soleil ruleta pas cher.
"Jsme si vědomi, že někteří zákazníci zaznamenali nějaké problémy při uvádění jejich Tote Jackpot, sázky, dnes odpoledne, a pracují s Tote zjistit přesnou příčinu a podstatu problému." Tote je George Primarolo následně řekl, že tam byl "problém s penězi dostat z Betfair do bazénu bailey poker face editoval mě. Bradley řekl Racing Post, že neměl očekávat, že "se chová" po zaplacení £400k v Betfair provize v průběhu let. Relativní shovívavost trestu byl v části, protože dva muži tvrdili, že "nevěděl, že to co dělali bylo špatně", a jejich unimipressive sázení záznamy (kombinované 95 'položit' sázky na Ballydoyle koní více než tři-leté období pro kombinované zisk ve výši 550) naznačují, že pár opravdu nebyly použití jakékoli konkrétní vnitřní poznání v jejich prospěch. Kdyby to byl náš konec, všechny zdroje, které brána by trpěl, že by neměl být problém, jedinečné pro Betfair." I když prst podezření, byl nyní pevně poukázal na jejich způsob, Betfair rozhodl na počest rádoby vítězné sázky, řekl jen, že to měl "vrátil finanční prostředky spojené se nepodařilo sázky", a že "v žádném bodě byly tyto zákazníky dal potvrzení, že jejich sázky byly úspěšně umístěny, nebo se objevil jako umístěn v jejich výpisu z účtu" dřevo poker stůl skládací nohy.

"Peer-to-peer sázení je nejlepší nápad, aby přišli sázkového průmyslu, ale způsob, jakým jsou [Betfair] běh je v troskách dřevo poker stůl pro prodej. Zatímco tento poslední mecheche se točí kolem vítězných sázek Betfair má také pověst jako jediná hra ve městě pro lidi, kteří chtějí vsadit na koně/sportovec/tým ztratit. Včera, dva jezdci v Irsku byl shledán vinným z používání výměně sázení vsadit proti jejich stabilní koně dřevo pokerových stolů na prodej. Nemocný pocit, vytvořené při sázení výměny Betfair odcházející předseda Ed Wray zatarasil UK media od jeho AGM minulý týden nevykazuje žádné známky slábnutí hazard horoskop pro scorpio dnes.

Související produkty