System Of A Down Roulette Tekst

Měsíce nejistoty ohledně přehrávač prostředků zbývá, sázející na vaření v páře nad sázkové kanceláře CanBet je neschopnost splácet své dluhy system of a down roulette tekst.

Nakonec, CanBet potřebuje, aby se jeho dům v pořádku, takže to může vyřešit všechny tyto zmrazené přehrávač fondů. Nicméně, zpoždění plateb zákazníků se rozrostla a lhůty pro vyřešení problémů prošly." Ještě více znepokojující, alespoň pro sázkaře stále snaží získat zpět své finanční prostředky, je nedostatek opatření může komise přijmout proti on-line sázková kancelář. Zda jeho pokus ke stánku na čas, nebo jen zoufalá prosba o zvážení, CanBet ředitelů vydala prohlášení minulý týden omlouvat za to, že jednání jeho slib uhradit veškeré účty loni v lednu. A teď, s více a více hráčů vyjádření frustrace nad situací, UK-licencované on-line sázková kancelář čelí stále více a více tlaku čelit. Jinak, celá tato situace bude vyhodit do povětří a společnosti dvou Australan-založené režisérů, Peter Lord a Graeme Bílé, budou v prdeli seznam hodně naštvaný zákazníky. Během posledních několika týdnů, SBRForum.com stal zaplaven s nespokojenými sázkařům, kteří chtějí získat zpět část peněz, které měl v místě před všechny finanční prostředky byly zmrazeny loni v říjnu. Přitom říká, že otázka byla "věc", UK Gambling Commission nicméně je známo, že to nemůže přijmout jakékoli přímé akce proti CanBet, jako je pozastavení nebo zrušení provozní licence, protože by to "pravděpodobně vyústí ve společnosti zavírání a zákazníky mít žádnou šanci, že budou splaceny" system of a down roulette významu absolutní. Získejte nejnovější hazardu zprávy od Calvin Ayre.
"Během tohoto období Komise pro Hazardní hry obdržel ujištění o Canbet finanční situaci, nejnověji ve zprávě od společnosti Auditora Skupiny, ze dne 24 odečtení hazardních her ztráty proti výhry. Tak jako brzy, jak je to možné, je ideální; jinak, stále více a více frustrovaní hráči se snaží získat více, než jen své finanční prostředky zpět odečtení hazardních her ztráty na 1040.

Související produkty