Ruleta Co Má Platit 0

Po včerejším podpisu smlouvy poskytnout trio z New Yorku kasina s řadou management, marketing a služby zákazníkům, inovace, Americký herní gigant Scientific Games Corporation dnes oznámila podepsání podobné dohody s německou provozovatel loterie Lotto Berlíně ruleta co má platit 0. Las Vegas-se sídlem Scientific Games Corporation uvedl, že nejnovější dohoda bude vidět nabídky Lotto Berlíně sítě přibližně 950 prodejců s vylepšenou sadu maloobchodní terminály představovat tablet na bázi technologie zatímco smlouva je navíc zahrnovat řadu údržbu, terénní služby, školení a služby vydání produktu ruleta co dělat.
Scientific Games Corporation prohlásil, že dodává své inovace do každého z 16 státní loterie v Německu, než vysvětlovat, že to byla práce s Lotto Berlíně od roku 1996 tím, že poskytuje to s portfoliem instant-vyhrát hry a centrální herní systémy technologie čísla přidat až. "Jsme rádi, že i nadále sloužit Lotto Berlíně zavádění inovativních technologií v celé maloobchodní sítě, která je loterijní hry jednodušší prodat a pohodlnější pro hráče zakoupit v žádném případě si zvolí," přečetl prohlášení (pdf) od Pat McHugh, Globální Loterijních Systémů Senior Vice-Prezident pro Scientific Games Corporation magpul 7 slot hliníkové kolejnice. Pro jeho část, Hansjorg Holtkemeier, Výkonný ředitel pro Lotto Berlíně, prohlásil, že dohoda je zahrnout do více než 1000 maloobchodních loterijní terminály, které jsou k obleku každý typ prodejce předtím, než navíc říkat, že on byl hlavně se těším na ustanovení nového tabletu-založené technologie magpul 9 slot železniční hliníku.
"Úspěch iniciativy bylo možné pouze prostřednictvím úzké spolupráce s Vědeckými Hry [Společnost] a naše Lotto Berlíně týmy a to není srovnatelné s maloobchodní technologie nasazení pro jiné německé loterie na trhu tak daleko," přečetl prohlášení z Holtkemeier. magpul m-lok 3 slot železniční.

Související produkty