Nejlepší Poker Místech V Florida

iGaming obsah agregátor, Groove Gaming Limited, oznámila podepsání dohody o vzájemné 'white-label' uspořádání, které je vidět nabídky výběr z jeho více než 1500 HTML5-přátelské video sloty a živé kasino hry na platformu poskytovatele iDoBet nejlepší poker místech v florida. Sportovní obsah vzájemných vztahů: Podle oficiální nedělní tiskové zprávě vydané Evropskou Herní Média a Události, jednat bude také zahrnovat Maltské firmy, převzetí řadu sportovních obsah z iDoBet s cílem navázat na dohody, již držel související s inovátory, jako je EveryMatrix, ProgressPlay a Digitain roulette 3 1 strategie. Rozhodné úsilí: Rebecca Sotomora (na snímku), Vedoucí Prodeje pro Sliema-založené Drážky Gaming Limited, uvedla, že její firma je sportovní klienti mají kolem-pro-hodinové přístup k účtu služby, které maximalizují výnosy spolu hry, které byly navrženy tak, aby 'prohloubit účast hráče'.
Ona navíc podrobné, že iDoBet nabízí asi 1500 trhy na přibližně 40 sportovních každý měsíc, stejně jako kolem 26.000-play akce. Sotomora prohlášení číst.. ruleta 34 de rvačka hvězdy.
"Žádné vážné provozovatel může dostat do drážky s Drážkou Gaming Limited a to je důvod, proč jsme podepsali s iDoBet. To je jeden z nejsilnějších nabídky tam a přidali jsme spoustu nového sportovního obsahu na naší platformě a to díky naši spolupráci s iDoBet ruleta 20 mal gleiche farbe. V srdci Drážky Gaming Limited je odbornost je výběr nejvyšší kvality, obsahu, jak odlišit naši nabídku a řídit přehrávač zapojení pro klienty, což je jeden z aspektů této významné partnerství s iDoBet." Afrika zaměření: Groove dále prohlásil, že aliance umožní posílit svou přítomnost na Africkém trhu, který je popsán jako jeden z iDoBet 'opevnění.' Firma se zúčastnili pozdě-říjen inaugurační LED Afriky výstava v Johannesburgu a prohlásil, že to nyní doufá, že bude moci zlepšit svou schopnost dodávat řešení v Africe, nebo pro provozovatele, kteří se snaží cíl Africký trh.' Platforma příslušenství: Pro jeho část, Yaniv Bason, Výkonný ředitel pro iDoBet, prohlásil, že jeho firma pokračuje se pohybovat od úspěchu k úspěchu' s laskavým svolením nabídky s někdy-rostoucí seznam business-to-business služeb před tím, než tvrdí, že unie s Drážkou Gaming Limited umožní innovator 'zvýšit naše platforma dále.' Bason je prohlášení, přečtěte si.. jak snížit poštovní schránkou na kovové dveře.

"Jsme tvrdě pracovat, aby udržovat rovnováhu mezi kvalitou a množstvím obsahu, které nabízíme, což je důvod, proč jsme si vybrali partnera, s Drážkou Gaming Limited.".

Související produkty