Bělení Statečné Duše

elco Koruna (Filipíny) Střediska Corp ztrátu z 970.1 milionů pesos (US$22,2 milionů eur) v prvním čtvrtletí tohoto roku, uvedla firma v dnešním prohlášení bělení statečné duše.
To byl nárůst o 631.4 milionů pesos, nebo 186 procenta, z 338.7 milionů pesos za období tří měsíců končící 31 slot upgrade. Března 2013 bělení statečné duše duha link slot lektvar.

Jak je typické pro fázi vývoje společnosti, máme ztráty k dnešnímu dni, a očekávat, že tyto ztráty, aby i nadále zvyšovat, dokud jsme zahájit komerční provoz se plánuje otevření City of Dreams Manila, která se očekává později v letošním roce," Melco Crown Filipínách řekl v podání Filipínské Burze inventář slots no man ' s sky. Budeme i nadále být velmi povzbuzen tím, co se děje na tomto trhu," Pan Ho, co-předseda Melco Crown Entertainment, řekl na konferenčním hovoru s analytiky vynález příběh hracích automatů. "Když se podíváte na některé z našich konkurentů posledních čtvrtletí výsledky, které ukazují, že trh roste a to jak na místní, domácí přední straně a také na mezinárodní návštěvy vpředu," dodal. vynálezce omezit pin ve slotu.

Související produkty