Kdy Tesco Dodací Sloty Otevřít Irsko

Betsson AB viděl jeho příjmy zvýší o 12% během první poloviny roku 2018, jako švédského on-line herní specialista byl povzbuzen Mistrovství Světa a růst v Západní Evropě. Příjmy činily $286m mezi lednem a červnem 2018, v porovnání s $255m během stejného období loňského roku, protože společnost má i nadále sledovat jejich "back-na-trati plán" kdy tesco dodací sloty otevřít irsko. Pontus Lindwall, generální ŘEDITEL společnosti Betsson AB, řekl: "Příjmy za druhé čtvrtletí roku 2018 byl SEK 1,346.4 ($150.65 m), což představuje nárůst o 14% ve srovnání se stejným čtvrtletí roku 2017. Organický růst byl 11% za čtvrtletí. Zvýšení příjmů souvisí především s pokračující růst v Západní Evropě a zvýšená aktivita v průběhu FIFA World Cup."Tento růst byl převážně tažen kasino a sázková kancelář divize skupiny, které se zvýšily o 16% a 17% v průběhu druhého čtvrtletí je poker stejné jako texas holdem. Provozní zisk stoupl o 45% během druhého čtvrtletí díky zvýšení příjmů, což zase viděl, čistý zisk a zisk na akcii oba vzrůst o úctyhodných 46% je poker stejné jako texas. V měsíci červnu, $43.98 m sám byl distribuován akcionářům je poker s přáteli nelegální.

A tito akcionáři mají dokonce i více, aby si nadšeni jako H1 zpráva bude vztahovat pouze na první polovinu Světového Poháru jako turnaj skončil na 19.července oranžové a černé dřevorubec košile. Odhaduje se, že 3,7% 2q tržby generované události.
I přes skvělé výsledky, Betsson AB uznává, že jsou "ještě mnohem více co do činění". Společnost prošla tvrdým obdobím v roce 2017, což vedlo k firemní restrukturalizace v lednu 2018, kde více než 160 pracovních míst byly sníženy za účelem "zjednodušit" společnosti..

Související produkty