Nebo To Znamená

Tři scatters poskytnout 10 kol, čtyři poskytuje 15, pět nabízí 20 a tak dále. Scientific Games Corporation se rozhodla navázat na populární herní série s uvedením nové Foxin' Dvojčata výherní automat. Medusa Megaways je jen příklad, jak značka bude používat mechanik v jejich hrách. nebo to znamená. Myslím, že naši partneři a naše hráče bude opravdu líbit tento nový pohled na fantastickou téma." Big Time Gaming Partnerství: Spolu s novou hru, SG byl zaneprázdněn vytváření nových partnerství s průmyslovými giganty palavra hazardních her.
Hráči mohou získat několik sad her zdarma od 10 do 100, kdy symbolů scatter objeví na válcích jak vydělat peníze craps. Hra obsahuje vedlejší postavy, které hráči přišli na lásku, stejně jako společné aspekty Foxin' Wins značky jak vydělat peníze rychle v kasinu. Tým Pup extra hry funkce lze nalézt také na válcích tohoto on-line výherní automat. SG Digitální Kreativní Šéf, Tom Wood, komentoval novou hru, když uvádí: "Foxin' Dvojčata je vynikající nový díl v jedné z našich nejpopulárnějších herní série jak vydělat peníze rychle on-line hazardních her. Nová hra je nyní nabízen prostřednictvím SG Otevřený Herní obsah Systému agregace platformu. Hra obsahuje funkci Superbet, což je další sázku, která může být nastavena v průběhu hry online poker mit freunden schweiz.
NextGen Gaming Studio: Foxin' Dvojčata je nejnovější z Foxin' hra group, nabízí nový Dual Válcích mechanik online poker mit freunden ohne ke stažení.

Související produkty