Je Blackjack Stejně Jako Uno

Provincie Guangdong policie rozehnala nelegální sázení na Mistrovství Světa, prsten, zahrnující více než 10 miliard juanů ($1,5 mld.) kryptoměna sázky. Platformu pro hazardní hry byl spuštěn na dark webu, služby, která není indexována na tradiční vyhledávače, takže je mnohem těžší pro prosazování práva vystopovat je blackjack stejně jako uno. Guangdong policie řekla, že Bitcoin, Ethereum a Litecoin byly jediné přijímané měny na platformě.Šest podezřelých bylo zatčeno, a celkem 5m juanů na bankovní účty byly zmrazeny, s více než $1.5 m v cryptocurrencies chytil. Během jeho osm-měsíc běžet, místo přilákal 330,000 registrovaných uživatelů z více zemí, a byl řekl, aby měl 8000 agenti v místě k tomu v nových uživatelů, v pyramida-styl režim je blackjack. The hazard syndikátu "použít mezeru, že virtuální měna není účinně regulována v naší zemi", aby se obrovské zisky, policii řekl.

To je součástí zátahu na ilegální sportovní sázení od začátku Mistrovství Světa, které má také viděl Čínské úřady zavřít operace v Pekingu stejně jako 21. Pomocí WeChat software, provoz vsítil cca 320m juanů v průběhu Mistrovství Světa hotpoint dlouho slot 2-slice toustovač.
To také se shoduje s uzavření 50000 WeChat účtů a více než 8000 skupin, které se týkají nezákonné činnosti.Čínské zákony omezují lidi, aby jedna forma sportovní sázení na pevnině, Čína Sportovní Loterie, který byl spolehlivý trhu, čerpání ve výši 16,5 miliardy eur v prodeji v prvním čtvrtletí roku 2018. hotpoint ew82 slot v hrnci.

Související produkty