Jak Kasinech Vydělat Peníze Na Poker Turnajů

Amaya očekává, že k zahájení své PokerStars a Full Tilt značek v New Jersey v první polovině roku 2016.
To byl jeden z vrcholů Amaya finanční zpráva za období tří měsíců končící 30. září jak kasinech vydělat peníze na poker turnajů. David Baazov, Amaya, prezident a generální ŘEDITEL, řekl na konferenčním hovoru, že se poskytovatel domnívá, Hvězdy je "na cestě zpět do další trhy v USA a mimo" a že bude poskytovat podrobnější časovou osu v blízké budoucnosti.
To bylo oznámeno v září, že Amaya byl udělen souhlas regulačních orgánů v New Jersey Division of Gaming Enforcement, následující Amaya je aplikace pro transakční vzdání se provozovat ve stavu v loňském roce jak kasinech vydělat peníze na hrací automaty. Když byl dotázán na šance Amaya budoucích akvizic, Baazov řekl: "Tam je nic v potrubí, které chceme koupit." Amaya získané denní fantasy sportovní provozovatel Victiv v srpnu a obnovena jako Starsdraft v září, které následovalo po jeho pořízení z PokerStars a Full Tilt značek, když to koupil Oldford Group a její dceřiné společnosti za $4.9 miliardy eur v loňském roce má ho kousek mít poker.

Starsdraft je reálné peníze operací, od té doby byl odstraněn z většiny států USA po přezkumu poslední vývoj v mnoha jurisdikcích. Amaya příjmů pro období vzrostl o 8% rok-na-rok na CAD$324.7 m a jeho upravená EBITDA stoupl o 8% na CAD$141.2 m má bít zastavení na automatu změnit výsledek. Poker činil pro většinu jeho B2C tržby $216m z celkem $252m, a B2C tržby celkem bylo dole od $263 m má problémy s hazardem. Upravený čistý zisk činil CAD$90.5 m, což odráží zlepšení o 13%. dungeon quest mod apk hrdina slot.

Související produkty