Poker Texas Holdem Free Chips

VIP příjmů z hazardních her byla až 3%, postupně, aby HKD 7.2 b, ale o 17% rok-na-rok vzhledem k GEG nastavení jeho zdrojů se vypořádat s Macau je posun k více masový trh zaměření poker texas holdem free chips. GEG tržby klesly o 2% na HKD 13.4 b (b) v období tří měsíců končící 31 proč vždycky vyhodili z loupeže. Března, daleko méně závažné propad, než někteří jeho soupeři se předpokládá.
Nové rodinné přátelské Broadway Macau místo, které postrádá jakékoliv VIP tabulky, byl stejně nešťastný, i když herní příjmy se zvýšily o 6%, postupně, aby HKD 131m proč já vždycky dostanu nemožné v pokeru. GEG předseda Lui Che Woo (na snímku) nabízí kvalifikovanou palec nahoru na Q1 čísla, říkají, že navrhl Macau je hazardní trh byl "potenciálně stabilizaci." V každém případě, GEG měl čisté hotovostní pozice ve výši $1b, takže i když Lui je špatně, GEG je dobře umístěn tak, aby přečkat období klidu. Čtvrtletí příjmy o 26% rok-na-rok HKD 2.9 b.

Hmotnost-trh zaměřený Galaxy Macau získal většinu (HKD 2b) GEG celkový zisk. Tento posun platí pro GEG, protože jeho hmotnost stolu příjmy vzrostly o 2% sekvenčně a 17% rok-na-rok HKD 5b.

Čtvrtletí zisk zpráva ve skutečnosti poskytuje měřitelné důkazy na podporu tohoto tvrzení proč já vždycky dostanu peníze na kasino loupež.

Související produkty