Co Se Stane

Isle of Man high-end sloty specialista na Vzestupu Hry certifikované jeho hry, v souladu s italským technické požadavky, a je nastaven na jít žít s 20 jeho nejlepších titulů co se stane. Mezi hry připraven ke spuštění pro operátory v Itálii patří firmy oblíbených, jako jsou na Vzestupu Sedm Deluxe, Vzkvétající Banány, populární Neon série a Divoké Šašek když se dvakrát dolů v blackjacku.

Na vzestupu Hry bude také k dispozici pro italské subjekty, jeho zdarma bonus spins funkce, aby jim pomohla propagaci hry co se stane. Na vzestupu Hry bude žít s předními italských provozovatelů začíná ve 2 když dvakrát v blackjacku. čtvrtletí roku 2018 a kromě prvních 20 her, bude certifikační každý zápas se vydat do budoucna, aby být v souladu s italským regulátorem, který přinese až celková hry jsou k dispozici pro italský trh 40 do konce roku 2018 co se stane. Tyto hry jsou velmi očekávaný titul Zlatý Royals, který byl vystavený na LED když budete čerpat v pokeru. "Itálie je jedním z nejrychleji rostoucích trhů a věříme, že vstup na tento trh, byla naše další krok po dokončení certifikace pro Isle of Man a poté, co vzal v úvahu zpětné vazby od našich zákazníků co dělat.
My se nezastaví tady jako budeme brzy oznámit nový vstup na trh v příštích týdnech poker ruce na mysli. Naším cílem je nabídnout naše hry v co nejvíce regulovaných trzích, jak je to možné," řekl Frederik Niehusen, Obchodní ředitel na Vzestupu Hry co dělat. Zájem o Vzestupu Hry?Buďte v kontaktu na [email protected] Získejte nejnovější hazardu zprávy od Calvin Ayre poker kostky vypadají jako.

Související produkty