Vysílání

WPT DeepStacks majitel Chris Torina je potěšen zprávou. ledna 2017, Protože dva výlety spojili své síly, WPTDeepStacks Poker Tour vyvolal více než 10 milionů dolarů v prize money.

Klikněte zde pro plné Sezóně 4 lineup vysílání. Začala moje cesta s DeepStacks v roce 2010 jako pokerový instruktor širokopásmové siw dutiny kryté modifikovanou činka ve tvaru slot antény. WPT Kambodža a Thajsko News Benjamin Gonzva vyhrál turnaj WPT National Main Event v Kambodži nejlepší online kasina usa reddit.

Ráda pěstuje se společností a nemůžu se dočkat, až uvidíme, co bude dál!https://t.co/nJa8tGOuE2 — Tristan Wade (@TristanCre8ive) 11. Na DeepStacks Poker Tour zahájen v roce 2012. World Poker Tour získal majetek WPTDeepStacks Poker Tour tři roky poté, co se dvojice poprvé vstoupila do strategického partnerství nejlepší online kasina usa recenze. ledna 2017 Podle tiskové zprávy z WPT, tento krok umožní WPTDeepStacks Tour nabídnout ještě větší a lepší akce, pro fanoušky turné, včetně expanze do nových oblastí a vytvoření nových partnerství.; Jediný majetek, nedostane nick z WPT barva je Kanadská část turné. sezóny WPTDeepStacks Poker Tour se skládá z 13 událostí, které vyvrcholily v WPTDeepStacks Mistrovství světa v Thunder Údolí Casino Resort Dec 1, 2017 nejlepší online kasina usa skutečné peníze bez vkladu.
WPT Prezi, Adam Pliska řekl, že chtějí, aby se strategické, přátelský akviziční příležitosti podnikání a řízení týmů, které odrážejí naše hodnoty společnosti.' Zdá se, WPT DeepStacks zaškrtnuta všechna políčka.

Související produkty