Co Se Caap Stát V Hazardu

Ve středu, Řídící Desku, setkání v Carson City, zpochybnil dva Penn vedení dobu asi 30 minut, než se jednomyslně doporučil schválení dohody. Federální Obchodní Komise dala jednat jeho schválení v úterý a Penn National, která provozuje Tropicana a M Resort v Las Vegas, strávil několik týdnů zabezpečení ostatní státní regulační schválení co se caap stát v hazardu.

Penn Národní v současné době provozuje zhruba 34,100 herní stroje, 770 stolní hry a 4800 hotel pokoje na 28 vlastnosti v 16 státech mot de passe pmu poker. Penn National Gaming Inc.ve středu vymazání konečné regulační překážku ve své snaze získat Las Vegas-založená společnost Pinnacle Entertainment Inc.za 2,8 miliardy dolarů po jednomyslném hlasování podle státní výbor pro Kontrolu hazardních a Nevadské Herní Komise mot de passe pmu poker twitch.

Carl Sottosanti, výkonný viceprezident a generální právní zástupce, aby Penn Národní, a Frank Donahillová, viceprezident pro regulační záležitosti a compliance pro společnost, řekl o 250 Pinnacle zaměstnanců, kteří pracují na administrativních pozicích u společnosti Pinnacle je Hughes Obchodní Centrum, kanceláře, by zůstat jako Penn zaměstnanců mot de passe poker betclic. Penn Národní vedení ujistil, regulátory, že akvizice bude přínosem pro stát Nevada. Penn Národní akciové uzavřel téměř 1 procento, 33 centů, na $33.92 podíl středu. jak vyhrát v omaha poker.

Související produkty