Maryland Live Pokerové Turnaje Dnes

Crown Resorts příjmů byla AU$1.46 miliard eur (US$977.8 m) za období šesti měsíců končící dnem 31.

prosince 2019, 5% ročně-na-rok maryland live pokerové turnaje dnes. Provozovatel viděl zisk ve výši AU$172.7 m, pokles o 11%, zatímco EBITDA byla AU$381.3 m, dolů 9% maryland live poker turnaj výsledky.
Přízemí příjmy z herního průmyslu byla AU$872.9 m, a to až 1%, a non-herní příjmy byl $408.2 m, nárůst o 2% eq monk best in slot. VIP program play obrat se snížil o 34%, u AU$13.1 bn, s provozovatelem připisuje tento pokles k "pokračování měkčí podmínky na trhu, zhoršuje nedávné negativní publicitu."Navzdory tomu, VIP program, tržby o 9% oproti předchozímu roku, s Crown Resorts těží z "teoretické win rate" na VIP obratu eqc casino in tacoma wa.

Crown Melbourne viděl provozovatel je nejvyšší příjmy, v AU$1.03 bn, ale to bylo o 8% oproti předchozímu roku. Během období, Crown Resorts, a vykoupil svůj Australský střednědobé poznámky, což snižuje jeho hrubého dluhu o přibližně $259m ept poker tour buy in.

Ve zprávě, Ken Bartoň, generální ŘEDITEL společnosti Crown Resorts, popsané obtíže vytvořené koronavirus epidemie, což mělo za následek omezení cestování a obecné společenství nejistoty, a to zejména v průběhu Lunárního Nového Roku. V lednu, John Alexander odstoupil z jeho role jako Výkonný Předseda uprostřed vyšetřování činnosti společnosti.

Vyšetřování je v současné době hledá do počtu obvinění podali vůči provozovateli, včetně praní špinavých peněz a porušení jeho licence pro hazardní hry. poker bonus zdarma bez vkladu.

Související produkty