Kolik Paluby Pro Texas Holdem

"Vrcholem Bally fiskálním roce 2011 bylo umístění jsme dosáhli pro budoucnost," řekl Richard Haddrill, Bally ' s chief executive officer kolik paluby pro texas holdem.
Bally oznámila zisk po uzavření obchodování na New York Stock Exchange kolik paluby pro poker. Automat výrobce Bally Technologies Inc.byl schopen zvýšit svou čtvrtém čtvrtletí příjmy z lepší než očekávané prodeje a herní činnosti, i když činnost společnosti příjmy klesly kolik paluby v american blackjack. Analytici dotazovaní Yahoo Finance očekává, že Bally se hlásí zisk 55 centů na akcii, při příjmech $203.5 milionů.

Davidson řekl Bally také uzavřel na $700 milionů kreditní linka během čtvrtého čtvrtletí, což by mělo zvýšit společnosti "finanční flexibilitu," a nižší výpůjční náklady je 9 high-dobrý v pokeru. Propad v nové herní zařízení prodeje byla přičítána pomalý severoamerický trh s náhradními díly, méně casino otvory a expanze, a nižší mezinárodní tržby, zisk společnosti se ve zprávě 2 3 4 5 přímo v texas holdem. 30, zatímco za fiskální rok 2012 se očekává zisk $2.15 podíl je blackjack legální v kanadě. "Během fiskálního roku 2011, jsme intenzivnější naše zaměření na vytváření dlouhodobé hodnoty pro naše akcionáře o odkup téměř $475 milionů z našich společných zásob," řekl Neil Davidson, finanční ředitel, se v prohlášení.

Související produkty