Co Mallette Poker Vybrat

června 2016 – Las Vegas, NV (Tisková Zpráva): Online casino operátor Gamesys Limited a sportovní sázky software a služeb specialista Metrické Gaming dnes oznámila dohodu odhalit další generaci sázková kancelář nabízí poháněn Metrika je state-of-the-art můžete snadno zjistit® technologické platformy. Dohoda představuje mezník ve vývoji pro obě společnosti co mallette poker vybrat. Gamesys vstoupí sázková kancelář, podnikání poprvé, zatímco Metrické Herní stanoví sám mezi na trhu předních dodavatelů z sázková řešení thunder valley poker místnosti znovuotevření.

Metrika je můžete snadno zjistit® platformy, které již přilákalo pozornost průmyslu pro své mobilní-optimalizace a bezproblémovou manipulaci vlajková loď společnosti můžete snadno zjistit trzích, což ve hře, okamžité uspokojení sázkových příležitostí (například, zda cíl bude vstřeleno v příštích šedesáti vteřin), zatímco zákaznické účty jsou připsány v reálném čase. Platforma má nyní vybaven best-of-breed tradiční pre-hry a herní sázková kancelář, obsah stejně, což představuje první skutečně mobilní, příští generace plné sázková kancelář technologie. "Je to vzrušující krok pro Gamesys," řekl Lee Fenton, Gamesys, CEO thunder valley poker místnost čeká seznam. "Vidíme obrovský potenciál v Metrických technologie, a věřím, že naše společnosti vize jsou zarovnány pro toto odvětví je budoucnost." "Gamesys' záznamy v herním průmyslu mluví samo za sebe," dodal Metrické Prezident & generální ŘEDITEL, Peter Bertilsson thunder valley poker místnosti propagační akce.
"Oni sami vybudovat skvělé technologie, takže jsme poctěni, že poznali sílu naší platformy, aby jim pomohl vstoupit na trh Sportovní." Získejte nejnovější hazardu zprávy od Calvin Ayre nejlepší rukou v texas poker.

Související produkty