části Blackjack Tabulka

Řídí SMP eGaming licencí tým, BetConstruct se stal jedním z prvních vývojářů softwaru, aby uděleno nové Dodavatelé Softwaru Licence od Isle of Man Gambling Supervision Commission (GSC).
Na zajištění Dodavatele Softwaru, licence, BetConstruct bude mít jeho herní a sázkové řešení přidáno do Isle of Man GSC game zaregistrovat. Výsledkem je, že své výrobky bude vyžadovat žádné další testování a tuto schopnost a rychlost bude usnadnit větší spolupráci s operátory v globálním měřítku. Tato změna bude společnost rozšířit o rozšíření své jurisdikce dosáhnout, pracovat po boku předních platební platforma FastShift poskytovat software a herní řešení rychleji a lépe na různých trzích. Edgar Mkrtchyan, Herní Skupiny, Produktový Manažer BetConstruct, měl toto říkat: 'udělení této licence opět dokazuje, BetConstruct závazek k dosažení excelence v poskytování hazardních her, produktů a služeb části blackjack tabulka. 'Bezkonkurenční výhody Isle of Man Dodavatelé Softwaru Licence posílí naši schopnost dodat full-service Jaro Platformu a kompletní sadu produktů v co nejkratší možné době.' Jade Zorab, Vedoucí Korporátní Rozvoj v SMP Partnery, zní: 'Jsme rádi, že podpořili BetConstruct prostřednictvím Softwaru Licenční proces díly pro mills slot machine. To je dokladem toho, že výhody z Isle of Man softwarové licence, aby přilákaly žadatel této ráže.' Tony Ure, Vedoucí eGaming v Isle of Man je Oddělení pro Podnikání, uvedl: 'Isle of Man má i nadále mít aktivní reakci na požadavky průmyslu, a software licence byla velmi dobře přijata.

Vítáme BetConstruct na Isle of Man.' O SMP Partnery Skupiny SMP Partners Group je přední nezávislá důvěry a podnikových služeb poskytovatele, který má zajištěné své postavení v průběhu posledních tří desetiletí tím, že nabízí vynikající úroveň odborných znalostí v kombinaci s jeho zaměřením na dosahování výsledků. Se sídlem na ostrově Isle of Man, Jersey, Hong Kong, Švýcarsko a Karibiku, ale také poskytuje kompletní účetní služby, daně a DPH poradenské a compliance, správu fondu a působivé portfolio specializovaných služeb, které pokrývají kapitálové trhy, jachty a letadla části automatu. Pro více informací prosím navštivte naše webové stránky: https://www.smppartners.com/ Získejte nejnovější hazardu zprávy od Calvin Ayre ck2 získat více budově sloty.

Související produkty