části Automatu

rokerage Sanford C části automatu. Bernstein Ltd., říká, že to bylo nedávno všiml, "značné množství zájmu investorů" v akcie s expozicí na Macau herní trh ck2 získat více budově sloty. Investor sentiment se zlepšuje a investoři jsou dočkat, až uvidí příznaky, že jim umožní stisknout spoušť na investiční rozhodnutí," analytiků Vitaly Umanskij, Simon Zhang a Bo Wen napsal v poznámce propuštěn ve čtvrtek.
#8220;Tam jsou některé zbědovanější odvětví v Číně ck2 erb sloty. Já bych jít tak daleko, říci, že Macau herní je nedoceněný," Mark Kiesel, investiční ředitel pro globální úvěr v Pacific Investment Management Co (PIMCO), řekl agentuře Reuters ck2 případě nové holdingové slot.
Hraní je v současné době jedním z nejméně přeplněných odvětví a tam je značný kapitál sedí na okraji, které by mohly vstoupit do prostoru," Sanford Bernstein tým napsal ve svém čtvrtek vědomí obrázky slot dva rošťáci. Jeden významný bod dohody z investory, kteří chtějí vstoupit do prostoru, je přesvědčení, že pokud budou čekat příliš dlouho, budou si ujít brzy spustit v zásobách," oni přidali, a upozorňuje, že "většina investorů věří, že sektor má obecně dnem". obrazy roulette casino.

Související produkty