Vydělávat Na živobytí Live Poker

Vývojáři a firmy teď mají snadné použití kódu, aby pomohl vyvíjet nové aplikace a profesionální testovací prostředí, aby plně zátěžový test těchto aplikací pro jejich obchodní potřeby. Alex Břehu, technický ředitel z BitBoss, řekl CoinGeek: "postavili Jsme Keyring pro naše vlastní potřeby při vývoji naší on-line herní ekosystém, který běží na Bitcoin SV, nicméně máme v plánu zvýšit tuto knihovnu ve snaze pomoci celé Bitcoin SV komunitu vývojářů vydělávat na živobytí live poker. Pokud jste vývojář, který má zájem o využití těchto nových Keyring zdrojů, možná budete mít zájem se připojit k nadcházející CoinGeek Toronto škálování konferenci. Budeme používat GitHub problémy, sledovat práci a bude sledovat to zblízka." Přívěšek byl navržen tak, aby práce s BSV v první řadě, a to používá všechny BSV funkce, včetně podpory pro větší OP_Return velikostí. Přívěšek na klíče knihovny, hostil na GitHub a na npm na @přívěšek na klíče/bsv, pomůže vývojářům kód aplikace, které můžete vytvořit a podepsat BSV transakcí, což jim umožňuje snadno vytvářet nové peněženky vydělávat hraním pokeru.

To je aktuální nový zdroj pro BSV, vzhledem k tomu, Bitcoin Asociace nedávno oznámila odhalení Bitcoin SV Škálování Testovací Síť (STN). BitBoss jsou především herní vývojáři, i když, a jejich webové stránky se plížit pokukuje na několik herních novinek, které jsou v současné době pracuje na, a to včetně blockchain založené na automatech, loterie a kurzové sázky asaba slot telefonů a ceny. Vítězové první BSV hackathon bude oznámeno, a můžete se zaregistrovat nyní. To se také přidává do vzdělávání nástroje již vydané Peníze Tlačítko asa překlad adres slot byl odstraněn.

Tam je další vzrušující novou verzi pro Bitcoin SV (BSV) blockchain. Ušetřit peníze na váš příspěvek taky platit s Bitcoin SV přes Coingate stejně jako jedna hodnota ace blackjack křížovka.

Související produkty