Jaký Je Nejlepší Texas Holdem Aplikace

Osoba za 300 000 dolarů, večeři v Bellagiu Prime Steakhouse bylo odhaleno jaký je nejlepší texas holdem aplikace.

Bloomberg News hlášeny středu, že Vice Media Inc jaká je nejlepší startovní kombinace v texas holdem. Generální ŘEDITEL Shane Smith objevily na večeři po štěstí běžet v kasinu blackjack tabulky. Bloomberg řekl, že jeho zdroj byl člověk, který si nepřál být identifikována, protože jídlo bylo soukromé. V úterý, MGM Resorts International Předseda Jim Murren citoval večeři bill jako "znamení", že Las Vegas návštěvníci byli dychtiví, aby utrácet peníze znovu.Řekl, že večeře byla pro stranu více než tucet lidí v luxusní Prime a ceně vína s cenovkou vzhůru 15.000 dolarů za láhev jaká je nejlepší startovní kombinace v pokeru.

Hostem na večeři, který si nepřál být jmenován, řekl Bloomberg večeři byl blíže k 25. Murren řekl, že neviděl šek, jako že od roku 2007.

Bloomberg zvané Brooklyn-založené Vice media titan, že "se rozrostla zdarma, whisky-barevné Montreal měsíčně." Technology Crossover Ventures a+E Networks každý investoval 250 milionů dolarů pro 10 procent podílů ve společnosti v loňském roce. Smith je 45 a podle Gawker, dal $1 milion na Vice zaměstnance na loňské vánoční párty. David Carr z New York Times mediální publicista napsal minulý měsíc na Twitteru, několik týdnů před smrtí, v 58, "Ne přemýšlet kvíz. Co media co exec jsem sledoval výhru $100k na blackjack poslední nite?Tip: hazard není jeho jediná neřest." casino las palmas zapopan jal.

Související produkty