nder nové provozní uspořádání, LeidaSports a Sportovní Šílenství budou spolupracovat na dodávky "sportovní data a různé obsah sportovní poskytovatelé obsahu" po celé Číně.ata přijde přes LeidaSports stávající partnerství s sport a sázení-data související se společností Sportradar AG, nadnárodní korporace se sídlem v St .

Gallen, Švýcarsko.ai Sun, spoluzakladatel LeidaSports, uvedl v tiskové zprávě: "obě strany budou rozvíjet bohaté sportovní data a hry založené na Evropské fotbalové a basketbalové ligy." ang Guozhou, investiční manažer v Alibaba Group, dodal v prohlášení: "Jsme velmi hrdí na to být součástí Leida Skupiny/Sportovní Šílenství jak hrát sloty v kasinu. Alibaba Group, společně s Ali Sporty, založit strategické partnerství s Leida prostřednictvím svých dceřiných společností, jako jsou Alibaba Loterie, U poker.

Web a Alipay." libaba Skupiny je také v procesu převzetí většinového podílu v AGTech Holdings Ltd, Hong Kong-uvedené operátor v Číně loterijního trhu.odle stejné noviny, v roce 2014 – rok před pozastavení on-line prodej státní loterie produkty – takové nákupy produktů generovány RMB85 miliard (US$13,1 miliardy). kdo je nejsilnější.

Související produkty