Poker Začal Hrát

Goldstein údajně řekl, investory,.. poker začal hrát. "stavíme než 1200 výjimečné apartmá Londýňan, Macao, a Čtyři roční Období Tower Suites Macao a tyto jsou velké, velmi velké, ohromující suites nejvyšší kvality.
Goldstein řekl, investory, že jeho firma nedávno dokončila všechny vnější práce na rozšíření na sousední Four Seasons Tower Suites Macao, ale že to měl následně změnit konečný design pro tento trh zařízení o vrácení plán, který byl vidět funkci byty, které byly k dispozici pro prodej poker vyhrává suite nebo barva. Na trhu se $700 až 800 dolarů za jednotku za den; je to docela působivé." Finanční prostředky: na to, jak bude platit pro rozšíření jeho majetek Singapur, Las Vegas Sands, prohlásil, že to bylo vedení procesu zvýšit zpoždění-čerpat úvěr v rámci stávajících Marina Bay Sands úvěrové facility'. Americký provozovatel casino, Las Vegas Sands Corporation, má údajně využít konferenční hovor diskutovat o své poslední finanční výsledky za druhé čtvrtletí aktualizovat investorů o firmě probíhající expanze úsilí v Singapuru a Macau texas holdem buffalo wild wings.

Singapur schéma: Podle čtvrteční zprávy Las Vegas-se sídlem gigant již dříve představila plánuje utratit přibližně 3,3 miliardy dolarů, aby čtvrtý hotel tower na své Marina Bay Sands hotel v Singapuru texas holdem black hawk. Goldstein přidáno.. colorado. Toto zjevení od Roberta Goldstein, Prezident a Chief Operating Officer pro Las Vegas Sands, včetně odhalení, že expanze je také hostit výběr z high-end obchody, stejně jako další prostory pro výstavy a setkání, a být 'v provozu' první den roku 2024.

Související produkty