To

I nadále upřednostňujeme koše přístup k sektoru jako všechny společnosti, které využívají mírně odlišné strategie k dosažení společného cíle, jímž je maximalizace výnosů z regulované trhy." Zatímco všechny tyto chvály byl nasypal na odvětví hazardních her, Pwin stál a doufal, že někdo by o nich zmínit to. To bylo, že co dělá. Od té doby, co herní průmysl mega-fantastické-ne-opravdu-docela-to-dobré spojení mezi Bwin a Party Gaming vytvořil Pwin, bylo to nahoru a dolů jako levná šlapka pro firmy těžko říct. Komentáře číst: "myslíme si, že většina firem obchodovaných silně nad Q3 a ocenění se objeví nenáročné v blackjacku.
Bez ohledu na to, kolik chvály se nasypal na těchto veřejných herní průmysl podniky, tam je jeden fakt, že zůstává to. Pak tam byl jeden co dělá to těžké osm říct v craps. Sportingbet, kde se po rozsáhlé plastické chirurgie, to je "v mnohem lepším stavu," než před Chlapskej přístup jaký je trest pro on-line hazardní hry.

Nicméně, s příjmy obtížně počasí s vysokou přesvědčení, jak se země pohybují na regulovaný a zdaněný rámec, na trhu se uplatňují výrazné slevy na naše odhad reálné hodnoty to. PG je hlavní autocue čtenář přistoupil k řečnickému pultu a zopakovala, že "buy" doporučení na 888 Holdings, Betfair, NetPlay TV, Sportech a Sportingbet co je bod v craps. Ne Pwin v dohledu, a dokonce snížila společnosti doporučení z "buy" na "hold" mumlal něco o Německu co je plánování poker techniky odhadu. Zatímco oni zůstávají na burze jsou omezeny na regulované trhy a nemají šanci dostat své ruce na Asii bounty z pozlacené hazardu miliony používá se pro plánování vodopád.

Související produkty