Texas Holdem Poker Table For Sale

Irská společnost má dlouho držel zájem na UK rozšíření a jak nedávno jako v loňském roce trvalo více než všech 33 William Hill sázení obchody v Severním Irsku.

Už máme 21 obchodů ve velké BRITÁNII a dva v Isle of Man, spolu s našimi 45 obchodů v Severním Irsku a nedávno aktualizován on-line sázení stránky nám dává značnou oporu v BRITÁNII maloobchodní a on-line trhy." K dispozici je také možnost, že všechny 1,400 William Hill sázení obchody — které mají odhadovanou hodnotu £1.5 B — může jít na jeden kupující texas holdem poker table for sale. V roce 2008 společnost provedla pokus, jak získat Tote, ale přišel k Pokeru texas holdem poker sunshine coast. Hazard News Site DDM živé blackjack stolů blízko mě. V prohlášení, BoyleSports řekl: "BoyleSports by určitě měla zájem o získání některé nebo všechny z William Hill ve velké BRITÁNII obchody, nebo dokonce jakoukoli jinou příležitost, který dává smysl pro naše podnikání. Prohlášení a dodala: "Máme netajil své ambice být jedním z hlavních subjektů na UK high street a věříme, že naše maloobchodní a digitální nabídky představují nejlepší ve třídě bezpečné a příjemné nabídku pro sázkové veřejnosti živé blackjack tabulky v miami.
Nicméně, sázkové kanceláře úsilí o rozšíření do Anglie, Walesu a Skotska nebyli zcela úspěšní živé blackjack skutečné peníze usa.

Související produkty