Proč Booth Začít Hrát Znovu

Garden State Super Series (GSSS) je nejnovější on-line pokerové série z mysli PartyPoker, jen tentokrát dosáhli na hráče pro vstup do designu a uspořádání série.
Kdo je on-line pokerový turnaj, úspěch nebo neúspěch?To hráče samozřejmě, a pokud inaugurační GSSS bude mít úspěch, bude rozhodnutí o zařazení hráče výhledem na vytvoření plán turnaje, které budou klíčové proč booth začít hrát znovu. Na Pozici zástupce dosáhl na New Jersey přehrávač bazénu, aby cast jejich oči jako orel, přes návrh, plán turnaje, který se zdá být "já taky" verze PokerStars Spring Championship of Online Poker (SCOOP). Navržená tří-tier struktura obsahuje 20 různých akcí, včetně $200 buy-in Main Event a $1m v garantovaných prize money. To je 400.000 dolarů více, než bylo nabídnuto v záruky v New Jersey Championship of Online Poker (NJCOP), a $500,000 více než WSOP.com garantované pro jejich on-Line Šampionáty proč se black jack randall zavolat jamie alex. Na GSSS (to je poker series a ne jméno Nacistická válečná loď) je naplánováno spuštění Sep 7 – 21 a shoduje se s World Poker Tour (WPT) Borgata Poker Open Sep 14-19, což out-of-towners šanci získat pocit z New Jersey, on-line poker život maplestory. Plán pokrývá většinu turnaje typy/hra struktur a s buy-iny v rozmezí od $5 – $1,000 každý ročník člověk by měl být schopen, aby se zapojili jak se dostat druhý přívěsek slot. Zatím zpětná vazba je minimální, ale hlavní body jsou předloženy tak jsou maplestory. • Zařazení v žebříčku • větší Main Event buy-in • Rozumné startovní časy pro out-of-towners • zařazení heads-up turnaje • žádost viz návrh struktur, a nikoli jen návrh plánu Pokud byste se chtěli zapojit do tvorby největší a baddest online poker series v New Jersey je rodící se historii, pak zamiřte na odkaz níže a mít své dva centy stojí za to jak rozšířit poškození kůže slot.

(https://forumserver.twoplustwo.com/228/nj-partypoker-com/gsss-announcement-draft-schedule-feedback-requested-1463887/) Získejte nejnovější hazardu zprávy od Calvin Ayre maplestory extra přívěsek slot restartu.

Související produkty