Spooky Gulch Escalante Slot Kaňony

Asi vůbec ne, a proč by to mělo být?Ví například, že první z Hong Kong útoky přišel jen pět dní poté, co Čínská Ministr Veřejné Bezpečnosti Guo Shengkun slíbil "tvrdé tresty" pro provozovatele hazardních her zaměřených Čínských občanů na pevnině?A ví, že pouze právní a licencované Hong Kong-založené online operátor je Hong Kong Jockey Club (HKJC), a proto jakékoliv jiné on-line hazardních her stránek se sídlem v Hong Kongu je licencován a legitimní cíl pro Čínskou vládu?Ve skutečnosti, podle prohlášení HKJC v roce 2014, nelicencované subjekty mají vazby na organizovaný zločin, a proto nelegálních on-line hazardních her je podobný "krev zločin." Samozřejmě, povaha DDoS útoky znamená, že mohla být organizována z libovolného místa na světě a útočníci byli prostě využívání zařízení připojených k internetu z uvnitř Číny spooky gulch escalante slot kaňony.
To je rozumný závěr. Mezi 6. Nebo by mohl pocházet z uvnitř Číny, pod taktovkou vlády, který měl málo motivace k přestrojení zdroj jak mnoho způsobů. Je to pojem, nicméně, že Kirk Soluk, manažer společnosti hrozbách týmu, pravidla jak získat full house poker. Akce byly zarážející a neobvyklé, podle Arbor, protože za těch sedm dní, Hong Kong byl nejlepší destinace na světě pro takové útoky, pochybnou čest téměř vždy vyhrazena pro Spojené Státy. Ale my jsme se divit, jak až do rychlosti Altán je na Čínských hazardních her, regulačních otázkách jak mnoho způsobů. Koneckonců, hackeři se snažili držet on-line hazardních her stránek na výkupné od prvních dní průmyslu jak vyhrát poker.
"...vznik více různých hazardních her/herní cíle, nás vede k přesvědčení, že DDoS vydírání je nejvíce pravděpodobné, že motivace," dodal v blogu na Altán webových stránkách tento týden kolik bílých žetonů na poker.

Související produkty