Ncaa Poker čip Golfový Míček Značky

Regulátor trval na tom, že trvalé resort je "herní část je připravena jít ncaa poker čip golfový míček značky. CCC chce také ujištění, že budou přísné dodržování federální bezpečnostní požadavky ncaa student sportovec hazardních her. Získejte nejnovější hazardu zprávy od Calvin Ayre pravidla.
Počet IPI-smluvně firmy byly terčem protestů pracovníků, kteří tvrdí, že už několik měsíců bez mzdy, a právě minulý týden v CCC zjistil, že subdodavatel najat, aby postavit herní tabulky pro trvalé resort nezaplatil někteří z jeho pracovníků za šest měsíců. Pracovník pro IPI dodavatel spadl do jeho smrti v Březnu, a tento týden viděl, jak federální Bezpečnost práce a Administrace Zdraví (OSHA) uložit téměř $194k v sankce proti třem IPI dodavatelů, kteří byli zjištěno, že mají vystaven pracovníků k zbytečnému nebezpečí na pracovišti máte být.

Otázkou nyní je, bezpečnosti." IPI má vynechal několik naplánovaná data pro své stálé herní místo, a v dubnu byla společnost prodloužení na dobu jeho dočasné herní místo, Nejlepší Sunshine Live, které provozuje high-end nákupního centra v Garapan aby se jít do kasina v uk. Práce web vydržel 'hoří odpadky v Březnu po svařování jiskry zapálí hromadu stavební suti. Ve středu Společenství Casino Komise (CCC) exec režisér Edward Deleon Guerrero řekl Marianas Variety, že CCC poskytla IPI je požadavek na zahájení herní činnosti v nových Imperial Pacific Resort (na snímku), ale pouze po CCC obdrží určité záruky od IPI týkající se majetku a lidí, kteří tam pracují musíte být 21 k práci v kasinu. IPI se také musí zaručit, že jejich dodavatelé jsou (a) již neoprávněné zaměstnávání zahraničních dělníků, a (b) jsou ve skutečnosti platí své zaměstnance musíte porazit dealera v blackjack.

Související produkty