Melhor Sala De Poker Online

Po zotavení z poněkud zklamáním, předchozí měsíc po červen souhrnné hrubé herní příjmy přibližně $2.78$, více než 30 kasina v Macau mají nyní už i lepší nahrávání 10,3% nárůst rok-na-rok v červenci na $3.13 miliard melhor sala de poker online. Výsledek nenaplňuje předpovědi: Podle zprávy z GGRAsia odvoláním na oficiální údaje od města Gaming Inspekce a Koordinace Bureau, červenec shodují představoval 12,6% zlepšení ve srovnání s předchozím měsícem ale zaostaly o 11% rok-na-rok nárůst, který byl předpovídal několik makléřských firem ke stažení nejnovější verze zynga poker apk. Grant Govertsen z Hong Kong, se sídlem Unie Herního Securities Asia Limited používá na vědomí, dnes prohlásit, že poslední měsíc souhrnné hrubé hazardu v Macau byl schopen zasáhnout jeho prognóza vzhledem k trio z protivětru.' Tyto zahrnoval července obsahující jednu méně srovnatelné neděli, dopad zájem o Mistrovství Světa ve fotbale 2018 v Rusku a 31-ti denní lhůty, že nejtěžší comp.

Sedm-měsíc obrázek zlepšuje: Nicméně, GGRAsia hlásil, že Macau je souhrnné hrubých herních výnosů za prvních sedm měsíců roku 2018 činil jen přes $21.71 miliard eur, což představuje bobtnat 17,5% rok-na-rok ke stažení song unmei č. ruleta mawashite. Příznivé srpna předpovědi: Makléřská firma, Sanford C Bernstein Omezená, používá aktualizaci dříve vydaných dnes prohlásit, že očekává, Macau na post mezi 15% a 17% nárůst v agregované hrubých herních výnosů za srpen, i přes měsíc podporu jednoho méně sobotu než v loňském roce.' Podobně, Govertsen předpokládalo, že tento měsíc je souhrnné hrubé hazardu v Macau by měla být kolem 14% vyšší než ty, které zaznamenal v srpnu roku 2017. Upřesnil, že to je vzhledem k loňské srovnatelné období poté, co utrpěl přes Typhoon Hato, který byl nejsilnější bouře zasáhla bývalé portugalské enklávy v 53 letech, po boku jeho následné Typhoon Pakhar protějšek ke stažení lucky lady kouzlo slotu.
Govertsen prohlášení údajně číst... "počasí comp je velmi snadné, že v srpnu loňského roku viděl katastrofálním Tajfunu Hato, které následovalo o týden později Tajfun Pakhar. Tyto dvě události počasí vzal velké sousto z hrubých herních výnosů v loňském roce.".

Související produkty