Pořadí Všech Startovních Pokerových Hand

RISQ, přední poskytovatel pojištění-couval jackpoty, je potěšením přivítat 4 List Lotto, jako nový integrovaný partnera. V rámci partnerství, 4 List Lotto bude mít vliv na sílu RISQ iGaming Pojištění Platforma iGiP™ nabízí její provozovatel partnery V oblasti pojištění-couval jackpoty až do výše £150million pořadí všech startovních pokerových hand.
4 List Lotto je předním poskytovatelem Primární a Sekundární Loterie platformy operátorů v prosperující trhy po celém světě. Na iGiP™ umožní provozovatelům pomocí 4 List Lotto je Primární loterie platforma nabídnout pojištění couval instant jackpoty až do výše £25million a až 150 milionů liber za sekundární loterií pořadí rukou texas holdem.

To umožní operátorům nabízet loterie sázení na více než 70 národních, státních, provinčních remízy, stejně jako keno hry a soutěžit s některými z největších jackpot remízy. Ken Morris, generální ŘEDITEL společnosti 4 List Lotto, řekl: "Jsme potěšeni, že partnerství s RISQ a být schopni nabídnout naše provozovatel partneři pojištění-couval jackpoty pro Primární a Sekundární loterií." "Nabídka sázení na loterii budete potřebovat masivní podložce, a s podporou přichází důvěru žebříčku ruce v krátké palubě poker. RISQ jako licencovaný herní společnosti a pojišťovny samy nabízejí-Hodnocené pojištění, které je schváleno regulovaných trzích." "RISQ je pravda, lídrem na trhu v poskytování pojistných řešení pro on-line hazardní průmysl a věříme, že tato dohoda bude velmi úspěšný pro obě strany." Julian Borg-Barthet, Ředitel pro Rozvoj Podnikání v RISQ, řekl: "Jsme rádi, že zkušenosti a odborné znalosti z 4 List Lotto tým našeho seznamu integrovaných partnery, aby poskytovat našim zákazníkům a jejich s klid, solidní a zkušený riziko podložce na iGiP™." "To umožní 4 List Lotto operátorů nabídnout pojištěné jackpoty, které zápas a překročit stanovené provozovateli loterií v bezpečí s vědomím, že jsou plně pojištěni – win pro oba provozovatele a hráče." d&d 5e kouzlo sloty.

Související produkty