Kde Koupit Pěkné Pokerové žetony

Změny Australian Capital Territory (ACT), zákona o hazardních hrách je v plném proudu, a musí být dokončen pro prezentaci před koncem roku 2018, podle ZÁKONA Attorney General Gordon Ramsay kde koupit pěkné pokerové žetony. Podle the Canberra Times, že změny jsou určeny k vyjasnění ustanovení o problém hazardních her, a bude vyžadovat, kasinové zaměstnance a členy představenstva podstoupit další školení na toto téma kde koupit přívěsek slot restartu. Další změna bude vyžadovat kasina mít vyškolený zaměstnanec v pohotovostním režimu kdykoliv poker stroj je spuštěn. Tam bude také být změny self-vyloučení zákonů, který bude dělat to jednodušší pro kasina, aby se problém hráčů, kteří žádost, aby mu být odepřen vstup do kasina, ale později změnit jejich názor app.
The Canberra Times již dříve oznámil, že ZÁKON vláda byl nedbalý v zajištění toho, že kasina' povinné příspěvky byly vynakládány, jak bylo zamýšleno aby vás zastavit hazardních her. To je založeno na zjištění ZÁKONA auditor-generál po kontrole kasina, které jsou nutné dát 8% čisté herní stroj příjmů do komunitních skupin. Svaz průmyslu ClubsACT požádal prostřednictvím e-petici za Legislativní Shromáždění není odklonit 8% příspěvek na centrálně spravovaných fond, jak je navrhováno.
Místo toho sdružení požádal JEDNAT vláda, aby se zapojily do konzultace se zúčastněnými stranami, provést zpráva o komunitních skupin v současné době obdržení finančních prostředků, a poskytnout "důkladné ekonomické analýzy přesměrování jakékoli části společenství, příspěvky na centrálně spravovaných fondů, včetně dopadu na stávající příjemci ze společenství, příspěvky a režijní náklady spojit s provoz" takového fondu aplikace zynga texas holdem poker. ClubsACT také kritizoval federální okruh za to, že jejich daně na herní stroje byly nejnižší mezi státy a území v Austrálii aplikace s reálném kasinu sloty.
I když sazba daně v horní držák byl nižší na 23%, ClubsACT poukázal na to, že bez daně práh byl pouze AUD$300,000 ve srovnání s AUD$1 milion v Novém Jižním Walesu. Získejte nejnovější hazardu zprávy od Calvin Ayre.

Související produkty