Jak Snížit Poštovní Schránkou Na Kovové Dveře

V minulém roce společnost čelí těžké časy, a jako výsledek, se snaží vyvíjet přemístění do nové oblasti a mění své jméno. Ashkenazi uvedl v nedávném konferenčním hovoru, že jako Amaya trvá na transformaci, bude společnost vypadat, aby přijali budoucnost jejich podnikání a zároveň uznávajíce neuvěřitelné spotřebitelů dobrou pověst a loajalitu, která je spojena s jejich primární značky jak snížit poštovní schránkou na kovové dveře.
V současné době se sídlem v Montrealu, Amaya má v plánu přesunout do Toronta a vzít na nové jméno Hvězdy Group Inc. Amaya se přesunula své zaměření, když jde o herní nabídky s poker tvoří 75% z tržby společnosti v prvním čtvrtletí loňského roku a až na 69% v tomto roce kasina s automaty v new hampshire.

Amaya sídlí v Montrealu od roku 2004, kdy společnost byla poprvé založena Baazov kasina s automaty v orlandu na floridě. Amaya nebude moci udělat změnu, dokud akcionáři schválit příští měsíc kasina s automaty v sacramento. Společnost se stala největší veřejně obchodovatelná značka online pokeru v celém světě, jakmile se získala mateřská společnost PokerStars za $4.9 miliardy eur..

Ashkenazi se na roli s Amaya Gaming poté, co David Baazov odstoupil a pracuje na zlepšení manažerského týmu společnosti, jakož i splácení dluhu a snížení expozice, aby on-line profesionální hráči pokeru. Sídlo se přesune do Toronta jednou náhradní finanční ředitel je jmenován, protože současný finanční ŘEDITEL oznámil, že plánuje odejít do důchodu.
Podle Šéfa Výkonného Rafi Ashkenazi, společnost je nastaven tak, aby tyto změny, protože i nadále růst a měnit jejich herní nabídky ca.

Související produkty