Tento časový Interval Vám Vyhovuje

"Jediný čas, jako jsem se cítil, jako bych chtěl vyhrát, když jsem byl all-in s queen-deset.
Sandro Pitzanti – €65,200 3 tento časový interval vám vyhovuje. Alexan Julien – €15,050 8.
Tosoc vzala dolů nejúspěšnější World Poker Tour (WPT) Five Diamond World Poker Classic, rok po druhém místě v nejúspěšnější World Poker Tour (WPT) Five Diamond World Poker Classic.Čistý efekt této neuvěřitelné úspěch je více než $3m na prize money zajištěné přes dvě události tomáš a přátelé dřevěná železnice slot & build. Jason Koon, Rainer Kempe, a Stefan Schillhabel sundal $25k události, a rád Chris Moorman, Kristen Bicknell a Steve Silverman sundal doprovodných akcí construction kit sada příslušenství. Není divu, že chlapec řekl WPT úředníků, že bylo to trochu jako sen, když nakonec porazil Alex Foxen se připojit k likes Daniel Negreanu, Gus Hansen, a Antonio Esfandiari jako zastánce této neuvěřitelné události.

Benveniste překonal těžký finálový stůl bydlení likes Tobias Peters a Ekrem Sanioglu, ale to byl Sandro Pitzanti kdo by poskytnout poslední překážku během heads-up akce. Ale to bylo jedno.
Pitzanti přišel na finálový stůl povzbuzen jeho runner-up dokončit Michael Mrakeš během €1,100 buy-in partypoker Milionů Německu v létě, ale on se musel spokojit družička roli již podruhé v tomto roce jak odblokovat hazardních her na lloyds. 812 účastníků (překonal 791 rekord z loňského roku), který jsem vytvořil největší prize pool v tomto případě je historie, a vítěz bude mít doma pár Snickers méně než $2m.
Alex Foxen – $1,134,202 3 jak na unban se od casino.

Související produkty