Co Přijde V Kostky říct

Jakmile jste věděl, v jaké fázi tisku spustit vítěz byl pravděpodobně objeví, budeš pak potřebovat k identifikaci maloobchodních místech, kde konkrétní rozsah lístky, které mají být odeslány co přijde v kostky říct. To by snížilo možnost, že by někdo mohl koupit vítěz před sebou co má přijít a nepřijdou na mysli v craps. Existují tři hlavní ceny číhá někde mezi těmi 3m lístky co barva znamená v craps. V roce 2008, další štěstí, stírací vydělal Ginther $3m udělat kasinech vydělat peníze na blackjack.

Obchod zaměstnanci poskytnuty nekonzistentní příběhy na Ginther lístek-nákupní zvyklosti pak přestal odpovídat na otázky úplně. V roce 2006, Ginther vyhrál $2m na poškrábání karetní hra. Samozřejmě, pokud se můžete přesvědčit místního prodejce, aby všechny konkrétní hru letenky stranou pro vás (a vy sami), které by mohlo snížit pravděpodobnost i dále. Většina high-end stírací loterie mají v nákladu kolem 3m lístky. Samozřejmě, Bohaté zdůrazňuje, že nemá žádné důkazy, nic mimo Ginther je neuvěřitelné štěstí udělat kasina vlastní hrací automaty. V pravda, loterie, štěstí, móda, nejnovější vydání Harper je časopis nabízí příběh o Nathaniel Rich názvem Nejšťastnější Žena Na Zemi.Šťastná žena v pochybnost je Joan Rae Ginther, 64-letý se narodil v Bishop, Texas, který nyní vyzývá Las Vegas domů udělat kasina čerpadlo kyslíku do kasina.

Některé Biskup obyvatelé řekl Bohatý, že Ginther měl takovou dohodu s Slunce Bae (na snímku vlevo), majitel Krát Trhu, kde Ginther koupil dvě její scratch card multi-milion vítězů.

Související produkty