Co čas Asda Sloty K Dispozici

Anglie je na desce na letošní World Series of Poker po zemi, nejnovější poker prodigy, Craig McCorkell, sundal Event #36 $3,000 a SNAD se Přestřelka, a co je důležitější, náramek a $368,593, která přišla s ním.26-letý přišel do konečné den pod radarem, protože většina se dívali na kolegu Brita Roberta trpělivě přečkat mezihru a jeho šance na pytel nepolapitelný Triple Crown co čas asda sloty k dispozici.

Stejně jako u mnoha Britů, které přicházejí přes na WSOP, jejich zábradlí je obvykle živý člověk a McCorkell odhalil, že někteří z nich byli tak nadšení, že pro "vyhodili nebo co". Já bych ani pomyslet na to, co "co" tvořilo! 21 hráčů bude zpátky na lovu pro náramek na poslední den Event #38 s Jeffrey Manza vede cesta.$1,500 SNAD přitahuje 2,534 položky a 277 z těch, začínal den s Manza se připojil v přední části pole Dung Nguyen s jejich čip počítá 1,302,000 a 1,273,000 to. Další z WSOP big daddy akce probíhá s Benjaminem Bezpečný drží úzký náskok v Event #39: $10,000 Pot-Limit Omaha. Akce v pokušení 293 hráči zaplatit startovné a to včetně Phila Iveyho, který spadl na vedlejší koleji v raných fázích s Danielem Negreanu, Viktor Blom a Tom Marchese se k němu připojil jaký čas jsou waitrose sloty uvolněny. Negreanu má také volal poker společenství pro jejich kritiku Ivey roli v Full Tilt Poker saga a zjistí, že je "šokující", že náramek chaser byl vybrán co čas asda sloty budou k dispozici.
KidPoker dal plný a upřímný rozhovor PokerListings.com a pro ty, které zajímalo, ano, zaklení jsou zpět to znamená. Stejně jako zjišťují, že je těžké přijmout všichni obviňují Ivey, on zase na kolech Howard Lederer, Chris Ferguson a Ray Bitar, značky jim "šmejdi", a to přichází jen několik měsíců poté vyzval hráče k účasti v některých míč, hrát si s nimi. Pokud jde o jeho vlastní hrát na WSOP, připouští, že on by chtěl říct všem, kdo tvrdí, že je "zklamaný" v něm "go f*ck" sami.

Získejte nejnovější hazardu zprávy od Calvin Ayre slot pro kartu.

Související produkty