že Veut Dire Le Mot Poker Face

Pak jsi měl impozantní rusky, Vladimir Troyanovskiy, kdo přijde do Macau na zadní straně dva finálové stoly v posledních European Poker Tour (EPT) London Festival, kde skončil šestý v obou United Kingdom & Ireland Poker Tour (UKIPT) Hlavní Události, a £2,000 no-Limit Hold ' em (SNAD) side event že veut dire le mot poker face.

Kanadské Gabriel Le Jossec má zabránit historie na Asian Pacific Poker Tour Season 8 Asian Championship of Poker Main Event, tím, že porazí úřadující mistr Sunny Jung, v heads-up akce. Barer, 2014 Aussie Millions vítěz, přichází čerstvý z toho na třetí místo skončit v ACOP Warm-Up akce, kde získal $75,700, a byl jedním z favoritů na titul, než vyšel na ruku Jung, na čtvrtém místě, po jeho [Ah] [7h] narazil si hlavu s pocket kings korejské že veut dire le mot hazardních her.
Sunny Jung – $4,250,000 3. Joseph Cheong – $1,080,000 8 dělá michigan mít poker pokoje. Další muž s výjimečným Macau formulář byl bývalý November Niner Joseph Cheong dělá michigan daň z výhry v kasinu.

Související produkty