Jak To Funguje Sekvence Non-poker

William Hill oznámila £242.1 m ($308.2 m) peněžní nabídka na získání MRG, s MRG představenstvo jednomyslně doporučuje akcionářům přijmout. V MRG měně, nabídka rovná SEK2.81bn (SEK69 na akcii) a vypořádat se očekává, že bude přírůstek zisku za první celý rok po spojení.

Mezi důvody uvedené za nabídku William Hill byl vysoký růstový potenciál a mezinárodní růst, vzhledem k MRG je Malta hub jak to funguje sekvence non-poker. Provozovatel zdůrazněno zlepšení jeho příjmů mixu, jako by fúze mohla zvýšit své celkové on-line příjmy z 42% na 47% na základě H1 výsledky, se podíl zahraničních příjmů se zvyšuje ze 14% na 21% balíky pivo poker cena.
William Hill také poznamenal, MRG zeměpisné příjmů mixu v průběhu 3 paca poker v plechové cena. Čtvrtletí byla o 40% v Západní Evropě, 36% v severských zemích, 21% ve Střední, Východní a Jižní Evropy a 3% v ostatních regionech. MRG akcionáři Henrik Bergquist, Hans Fajerson, Fredrik Sidfalk, Martin Trollborg, Karl Trollborg, Tommy Trollborg a Anita Trollborg zavázaly přijmout a řízení některý z jejich akcií v nabídce, což představuje 40% celkových akcií.

Filip Bowcock, William Hill, generální ŘEDITEL společnosti, řekl: "Tato navrhovaná akvizice urychluje diverzifikace William Hill – okamžitě, což nás více digitálních a více mezinárodní obchod."MRG bude poskytovat William Hill mezinárodní letiště na Maltě s vstup na trh, odborné znalosti a silné tempo růstu v řadě Evropských zemí pacanele ca la aparate poker zdarma. William Hill se bude pohybovat od jedné značky k sadě značek, které mohou maximalizovat příležitosti k růstu pohybuje vpřed do nových a stávajících trzích.".

Související produkty