Pravidlo Pokeru

Za druhé, což může mít vliv na činnost našeho legitimní BPO lokátory." Když první zprávy zlomil, tam byl nějaký zmatek, zda to blokování herních firem byl omezen na společnosti, působící v rámci CEZA nebo Aurora herní licenci, která je podle Prezidenta Rodrigo Duterte je Výkonné nařízení Č. "Po setkání s PEZA rady a BPO sdružení, jsme dosáhli konsensu, že nedovolíme, protože první, hazardní hry není mandát PEZA pravidlo pokeru. Spíše než soutěžit tím, že Filipínské pracovníky a vlastníky budov spravedlivou míru, skupina se snaží, aby narazí na herní průmysl, kde žijí, nebo, přinejmenším, práce. Náš výzkum ukazuje, že on-line herní průmysl přímo zaměstnává téměř 75 000 lidí, v Metro Manila oblast sama kolik token.

Online herní společnosti na Filipínách by měl soutěžit s každým jiný pro talentované pracovníky a klienty, ale neměli navzájem konkurovat, když přijde na nařízení vlády a respekt pravidlo pokeru švábi. "OP (Kancelář Prezidenta), již chce legalizovat on-line hraní.

Jsme se natáhl, aby Genny Marcial, výkonný ředitel pro vnější vztahy a členství v IBPAP, a ona nechtěla odpovědět na jakékoliv otázky týkající se zasedání pravidla poker classic tisk. Dosáhli jsme na několik PEZA budovy v Makati oblasti, které jsou domovem mnoha on-line herních společností za komentář, ale byli jsme schopni získat oficiální prohlášení, jak čekali na konečné pořadí od PEZA o akci. Když se zeptal, jak moc ji skupina tlačil na nové směrnice, Marcial byl docela vyhýbavě, nám říká, "Od samého začátku, IBPAP byla vždy firma o svém rozhodnutí nepřijmout online provozovatelů hazardních her jako členové sdružení." Plaza může odhalily všechny, když řekla: "Po setkání s PEZA rady a BPO sdružení, jsme dosáhli konsensu, že nedovolíme, protože první, hazardní hry není mandát PEZA.
To je další důvod, že Filipínská on-line hazardní průmysl musí tvořit jejich vlastní sdružení tvoří společnosti, které získaly PAGCOR licencí valley view casino nejlepší sloty.

Související produkty