Twin Slot Regály Závorkách 270mm

Přední poskytovatel prémiových on-line herní řešení, NetEnt, v poslední době dosáhl nový milník s jejich nejnovější on-line slot hry vydání.
Archandělé: Spasení je nejnovější titul vytvořen NetEnt, který nabízí 100 sázkovými řadami, první hra ve švédské historii firmy, aby tak učinily. Nové hry se na souboj mezi dobrem a Zlem, s 6 válci a 12 řádků video automat formě. Fantasy svět ožívá na válcích jako hráči se dívat na obě síly v práci jako střet odehrává. Během hry, navíc spins poskytuje více intenzivní herní, s vrcholem hry je zavedení dvou hot spot oblastí twin slot regály závorkách 270mm.
V těchto oblastech, žádné Wild symbol, který se objeví bude aktivovat zvláštní Divoké rysy. Hra obsahuje 3D grafiku, což vytváří realističtější zážitek twin slot regály závorkách 220mm.

Grafické pomoci předvést schopnost NetEnt vytvořit obsah, který je nejen poutavý, ale také inovativní a zábavné co se otevřít znamenají v pokeru. V tiskové zprávě, NetEnt Chief Product Officer Henrik Fagerlund, komentoval: "Archandělé: Spasení™ nás vidí dosah další milník v naší historii s debutem 100 sázkovými řadami, a to je úvěr na tým za to, že mohli vytvořit tyto vysoce kvalitní hry s inovativní herní design co se z pozice mysli v pokeru. Doufáme, že hráči a provozovatelů užijte si další funkce, které jsme součástí a těšíme se na to, jak hra se hraje!".

Související produkty