Online Poker Vklad Pulsa Bez Výřezu

Švédský online casino games developer, NetEnt, (NETB:Stockholm), se dohodla obchod s Gaumont International Television, Americké televizní divize 1896-založena francouzská Gaumont; první a nejstarší filmovou společnost na světě, produkovat tématické slot hra založená na Zlatý Glóbus a Emmy award-nominovaných Americký kriminální drama webové televizní seriál Narcos, který je v současné době ve výrobě pro sezónu 4 předpokládá premiéru na začátku Září.tento rok.

Oznámil během speciální úvod na LED 2018, nová Narcos-značkové slot titul je založen na akční série, která měla premiéru 28 online poker vklad pulsa bez výřezu. srpna 2015, na oba spotřebitele a kritiky online poker vklad impuls nejméně 10 tisíc. Série pokračovala v růstu po celém světě popularitu, s třetí sezóně premiéru na 1 online poker vklad pulsa všechny operátor.
září 2017 jako nejvíce v-demand digital původní ve Spojených Státech a jeden z pěti na celém světě, podle tiskové zprávě. Netflix exkluzivní, Narcos v současné době těší publikum ve více než 130 zemích na největší digitální mediální a zábavní společnosti na světě. Narcos je v dobré společnosti, jak to se připojí NetEnt je rostoucí portfolio značkových her, včetně Jumanji™, který byl zahájen koncem minulého měsíce; Planeta Opic™ a Guns n' Roses™, jako Stockholm-sídlo firmy i nadále zajištění práva na tituly, které jsou světově proslulé. Chief Product Officer pro NetEnt, Henrik Fagerlund, řekl, "Budeme i nadále tlačit hranice s naší značkové hry a Narcos je jistě jedním z našich největších nabídky k dnešnímu dni mocný cash slot machine aplikace. Série se stala přes noc senzací s obrovskou fanouškovskou základnu po celém světě a to nám dává další demografické, kteří se mohou bavit hrát naše hry." Také komentuje dohodu, Vedoucí Právní a Obchodní Záležitosti v Gaumont, Tim Stephen, dodal, "NetEnt je přední světový poskytovatel premier on-line herní řešení, a věříme jim rozvíjet a vytvořit herní majetek, který nadchne miliony Narcos fanoušků po celém světě, a poskytnout nový způsob, jak pro ně zážitek a zapojit se značkou." Účastníci na letošní ICE Totally Gaming děje teď přes Feb.
v aplikaci ExCeL v Londýně, UK mohou dozvědět více o hře na NetEnt je Stát N3-242. mocný cash slot machine zdarma.

Související produkty