Kasina V Atlantic City A Resorts

"Místo toho pověřil, aby to PAGCOR, ty franšízy by měl projít Kongresem kasina v atlantic city a resorts. Naší sílu, měli bychom vzít zpátky." Získejte nejnovější hazardu zprávy od Calvin Ayre. K označení společnosti comeback, PhilWeb Corp casino v atlantic city open. Philippine-uvedené hru poskytovatel technologie PhilWeb Corp. "Vaše stanovisko je špatně atn sloty dark souls 2. bude brzy začít nabízet své služby, aby alespoň 16 Filipínské Zábavní a Gaming Corporation (PAGCOR)-licencované eGames kaváren po zajištění nod státní regulátor. představila nové logo v září.

S PAGCOR greenlight, PhilWeb je doufal, že, aby se obrat v roce 2018 po brodění přes bouřlivý rok v důsledku Prezidenta Rodrigo Duterte válce proti online hazardu ato daň z hazardních her výhry. Filipínské Daily Inquirer, uvádí, že PAGCOR řekl, členové Sněmovny Reprezentantů, že Filipínská ústava nevyžaduje herní operátoři zajistit povolení od zákonodárců.
Ve zveřejnění na Filipínské Burze, PhilWeb oznámila, že PAGCOR bude důkladně prohlédnout a vyzkoušet elektronické hry, než budou rozděleny do původního eGames kavárny. Ve skutečnosti, existovat, protože jsme ti udělili této série!Říkáte, že Kongres nemůže udělit povolení pro hraní her?To je absurdní, můj drahý právník," zákonodárce řekl PAGCOR senior právní poradce, Arnold Salvosa.

Související produkty