Co Je Míněno Slot

1000 Sands China Ltd zaměstnanci budou mít nyní příležitost zúčastnit nového programu rozvoje kariéry, které společnost nabízí. Program byl vytvořen s cílem poskytnout casino zaměstnanci možnost, aby se na pozice v non-herní sektory společnosti vlastnosti, jako například s the Sands Macau nebo městě Macao.
Nový program se nazývá 'Moje Cesta' a bude poskytovat zúčastněných zaměstnanců s možností pracovat v non-herní sekce společnosti, včetně stravovacích služeb, rozvoj podnikání, bezpečnosti, hodnocení vztahů, zařízení, úklid a skříň co je míněno slot. Program není jako standardní pracovní převodu, podle Písku, jako program umožní zaměstnanci, aby vyzkoušet různé pozice, než se vztahují být umístěny trvale. Sands Čína oznámila v prohlášení, že účastníky programu, které je dobrovolné, bude mít možnost, aby se na novou pozici na vlastnosti společnosti, včetně dosud otevřené Pařížské Macao co je míněno poker face.

Jedinci budou pracovat v nových rolí v rámci společnosti pro dvouleté lhůtě s možností prodloužení pracovní doby o další rok v Macau.Členové týmu se pak může vrátit do původní polohy zaměstnanosti kdykoliv, nebo si vybrat, aby zůstali v nové pozici přijata co je myšleno tím. Sands China Ltd Senior Viceprezident pro Lidské Zdroje, Antonio Ramirez, uvedl, že Sands Čína je rád, že může nabídnout nový program, nejnovější kariérní rozvoj, příležitost, pro své místní členy týmu že poker chip. Ramirez uvedl, že členové týmu jsou největší aktivum společnosti a úspěch Sands Čína by nebylo možné bez zaměstnanců obětavost a profesionalitu. Toto je společnost je nejnovější úsilí dále investovat do svých zaměstnanců poskytovat nové příležitosti, jak rozšířit obzory kariéry svých zaměstnanců účinnost hazardních her v jižní africe. Nové dovednosti, školení a zkušenosti budou získány, všechny a zároveň podporovat diverzifikaci Macaa a podporu růstu města jako světového centra cestovního ruchu a volného času účinnost a neúčinnost hazardních her v jižní africe. Tolik jako 1200 zaměstnanců Sands Čína projevily zájem o nový program. účinky hazardních her má na rodinu.

Související produkty