Blackjack Pays 1 To 1

Ultimate Fighting Championship šéfové jsou při pohledu na Macau, Singapuru a na Filipínách, stejně jako jejich další přístavy v jejich boji za celosvětové uznání blackjack pays 1 to 1. Reuters hlásí, smíšených bojových umění značky, je nadšená dlouhodobý růst v regionu a vybrali kasino business center Singapuru a Macau pro jejich další Asijské podniky výhody black jack pro lidské bytosti.

"Jsme v pěkné detailní diskuse o tom, Macau pro tento rok, i když nejsme v bodě, kde on může udělat formální oznámení," Fischer řekl agentuře Reuters výhody black jack na drůbež. "Je to pro nás velmi vzrušující, protože je to přímo na čínském prahu a to je na trhu, chceme růst a budovat dlouhodobé." Na téma Singapur, Fischer dodal: "Jsme tady v Singapuru na vyšetřovací misi, aby viděl pravděpodobnosti, aby se něco stalo, tady příští rok." To není pravděpodobné, že zastavit ani tam; s Fischer přiznal, Filipíny je "velký trh se silnou bojovat kultury, vynikající pokrytí vysílání a velmi vášnivou fanouškovskou základnu" výhody black jack vody.

Dodal také, že by "vypadat velmi vážně" v podání události na Filipínách, ale pouze "kdy je správný čas" to blauwe slot 35 goutum. UFC je po podobné cestě do kasina průmyslu a jejich cesty na Asijský trh by mohl shodovat i s Macau a další začíná silně zaměřit na integraci zábavy, kasina a volný čas.Žádné rvačky nebo data byla potvrzena, ale poslední měsíc Dana White zdálo se, naznačují, kasina, obchodní enkláva Macau bude hostit pay per view v Venetian Macau je přejmenované CotaiArena. Skutečnost, White řekl, že to naznačuje, že společnost je smrtelně vážně o regionu a očekávat, že to bude první z řady akcí uskutečnit to blauwe slot 27 goutum. Získejte nejnovější hazardu zprávy od Calvin Ayre.

Související produkty