Jsou Pokerové Herny Otevřeno V Kasinech

Legislativa byla zavedena Idaho panelového Domu, který by vytvořil nové státní agentury pro vyšetřování a dohlížet na činnosti hazardních her v celém státě. Návrh byl představen ve středu u Domu Státní Záležitosti Výboru, s dva Demokratičtí poslanci v opozici jsou pokerové herny otevřeno v kasinech. Více členů varoval, nicméně, že oni by nedal zákona jejich podporu během celého legislativního sluchu, podle Associated Press.
Předseda výboru, Republikán Rep. Tom Loertscher Iona, píše agentura bude dohlížet na koňské dostihy, Idaho tribal gaming a státní loterie hazardních her jsou pokerové herny open v atlantic city.
Návrh zákona by se nerozpouští státu je aktuální loterie a závodní komise. Místo toho, další herní komise by být vytvořen umístěna pod novou agenturu jsou pokerové herny otevřeno v coloradu. Od doby, kdy historické závodní (někdy známý jako "instantní závodní") stroje byly považovány za nelegální minulý rok, potřebu užší hazardních her kontrolou byla projednávána zákonodárci online poker v usa. Zařízení může vypadat a chovat se podobně jako slot machine, které byly nezákonné ve stavu od roku 1950.
Herní komise, že by pomohla legalizovat historické koňské dostihy obhajoval Guvernér C. "Butch" Otter, ale to nebylo zahrnuto v jeho výroční adresu uvedenou na začátku zasedání..

Související produkty