Zámek Je Slot Machine Wins

Bobbitt, spolu s Katelyn McClure a její přítel Mark D ' Amico, zvýšil více $400,000 na GoFundMe, že státní zástupci říkají, byl použit pro výlety do kasina a nákup luxusního zboží. "V určitém bodě, lidé mají důvěru ve mně." V září, příběh se změnil znovu zámek je slot machine wins.

Celá kampaň byla založena na lži," prokurátor Scott španělské rakvy řekl Associated Press v listopadu. Ale do dubna 2018, příběh už znělo docela jako inspirující. Johnny v tomto příběhu, však není stejný muž jako John Wayne Bobbitt, kdo dělal titulky v roce 1993, kdy jeho žena Lorena Bobbitt, snížit jeho penis, zatímco on spal v posteli, později obvinil svého manžela z týrání a znásilnění zámek je automat online.
Tohle není poprvé, co John Bobbitt získal širokou proslulost. Johnny Bobbitt, bezdomovec veterán, který proslul tím, že údajně spikli s New Jersey pár podvést dárci prostřednictvím GoFundMe kampaň, byl zatčen ve středu poté, co se nedostavil na plánované datum soudu. To vedlo k vyšetřování Burlington County Zastupitelství zámek je odkaz sloty výplaty. Bobbitt byl nyní oběť, řekl, a GoFundMe souhlasil, ujistěte se, že dostane všechny peníze získané, i když McClure a D ' Amico měl údajně promarnil. Podle nich, a D ' Amico, pár souhlasil s nákupem nového domu a vůz pro Bobbitt, spolu s počítače, oblečení a mobilní telefon, stejně jako nastavit věří v jeho prospěch a najmout finančního poradce, aby mu pomohl usadit se do svého nového života texas hold ' em poker pravidla wiki.

Související produkty