Přátelé Joker Je Poker S J

Louis, Missouri v září a Des Moines, Iowa v říjnu. Indiana vítězství bylo o to působivější, když uvážíme Raymer začal six-handed finálového stolu hrát s nejkratší zásobníku.

Huffington Post uvádí, že Doktor Jack Berdy je Pokertox' combo Botox a obličejové výplně mohou minimalizovat nebo naprosto eliminovat ty tiky, které umožňují soupeři vědět, když se snažíte blufovat si cestu přes ruku přátelé joker je poker s j. Získejte nejnovější hazardu zprávy od Calvin Ayre.
Obvykle, když fyzické sportovec jde o bezprecedentní vyhrát pruh, pověsti chemických vylepšení nevyhnutelně cirkulovat. Ale mohl by tam být i jiné moderní lékařské zázraky ve hře?V ohromující vítězství marketingu nad duchu Hippokratovy Přísahy, New York 'doktor estetické medicíny', je nadhazování 'lék' pro poker player 'řekne' přítel sloty puzzle a draci. Ještě lepší (nebo horší, v závislosti na vašem pohledu), Berdy říká, že může také "dát Botox v oblastech, aby to vypadalo, že hráč má "říct", že opravdu nemám." Bohužel, Berdy je hazard láká na nejistý pokerových hráčů nemá přidaný tuk stohy jeho bankroll: Pokertox nabídka byla na Berdy je ceník za více než týden a zatím se zaregistrovat jediné morče přátelé mohou připojit kasino loupež. V pondělí v noci, Raymer získal nebývalý čtvrtý titul HPT – takže perfektní čtyři-na-čtyři HPT finálový stůl vystoupení – na tour finále v Florence, Indiana.$106k cenu přináší Raymer v roce 2012 HPT shodují na téměř $372k a jeho život žít turnaj zisk na více než $7.3 m. Nicméně se mu podařilo zdvojnásobit na první straně a na akci nakonec přišlo až Raymer v texas holdem hand odds chart.

Související produkty