Jak Na Test Ram Slot

Buzz Bingo, spojené KRÁLOVSTVÍ je největší bingo provozovatele, mají integrovaný slot hry od zadání-vítězný developer, 1X2 Sítě jak na test ram slot. Hráči mohou nyní přístup k graf-poleva hry od vývojářů 1X2gaming a Železo Psa Studio dceřiných společností, přidáním některé z nejžhavějších sloty hráči k dispozici právě teď.

To zahrnuje smash hit tituly, jako Bitva Panny™, Bitva Panny™: Kleopatra, 1 Milionů Megaways™ BC, Pirát Království Megaways™, stejně jako klasické hity jako Neon Jungle a Duha Divočině™. Playtech je state-of-the-art POP platforma zajišťuje plynulé a bezproblémové integrace mezi oběma stranami. Partnerství bude zahrnovat také zahájení Buzz Bingo Značkové Megaways™, což umožňuje hráčům vychutnat si vzrušení z Megaways™ slot s značky, které znáte a lásku výhody a nevýhody plánování poker. 1X2 Síť představila oceněné Značkové Megaways™ koncept zpět v srpnu, což umožňuje operátorům snadno vytvořit a zahájila Megaways™ sloty na základě jejich značky výhody a nevýhody sloty. Koncept se ukázal být tak úspěšný, že Značkové Megaways™ byl korunován Hra Roku na prestižní EGR Operator Awards 2020 výhody a nevýhody slot antény.

1X2 Síť vybudovala impozantní pověst pro navrhování a vývoj vysoce zábavné slot a stolní hry, které poskytují zábavu a vzrušující zážitek. Jeho hry jsou certifikované pro spuštění v hlavních trzích, včetně velké BRITÁNIE, Malta, Itálie, Španělsko a Kolumbie casino montreal dress code. Rory Kimber, Vedoucí Správy Účtu na 1X2 Síť, řekl: "Jsme nadšeni, že dokončili další velké jméno integrace s Playtech prostřednictvím svého trhu-vedoucí POP platformy." "Buzz Bingo je velmi populární značky, a to je skvělé vidět naše sloty, včetně Buzz Bingo Značkové Megaways™, line up spolu s ostatními v jeho již impozantní herní portfolio." "Naše hry umožní Buzz Bingo poskytnout více zábavy, zábava a velké šanci na výhru, než kdykoliv předtím a věříme, že se ukáže být velký hit s hráči." Kieron Shaw, Digitální Operations Manager v Buzz Bingo, řekl: "již Máme řadu fantastických bingo a sloty hry na Buzzbingo.com a my jsme nadšeni, že můžeme pracovat s 1X2 Sítě přidat své nejvíce miloval her pro naše zákazníky, aby si." "Jsme také velmi hrdí na vztah jsme již vyvinut s 1X2 Sítě, což má za následek nadcházející Buzz Bingo Značkové Megaways™, který jsme neuvěřitelně nadšený, že sdílet s našimi hráči velmi brzy!".

Související produkty